Menu główne
Strona główna
Nasz Patron
Nasze placówki
Parafialne Zespoły Caritas
Szkolne Koła Caritas
Możesz pomóc
Nasze akcje
Nasze publikacje
Przetargi
Zapytania Ofertowe
Nasi Sponsorzy
Dokumenty
Kontakt
Napisz do nas
Galeria zdjęć
Ulubione strony
Ogłoszenia
Wakacje
Ośrodki wczasowe
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Od 01.09.2006 odwiedzono nas:
1179567 razy
Gościmy
Aktualnie jest 18 gości online
Patron medialny

Galerie Zdjęć

  Wigilia dla bezdomnych w kuchni Caritas
przy ul. Pięknej 5 w Łomży
  Wigilia dla dzieci w świetlicy socjoterapeutycznej
przy ul. Giełczyńskiej 20
  Wydawanie paczek świątecznych
w kuchni Caritas przy ul. Pięknej 5
  Warsztaty gitarowe z Mikołajem
6 grudnia 2014r.
  DZIEŃ WOLONTARIUSZA I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
22 listopada 2014r.
  Szkolenie wolontariatu
18 listopada 2014r.
  IX turniej piłki halowej w Szumowie
18 października 2014r.
  Pielgrzymka SKC i PZC
13 września 2014r.
  Pielgrzymka
6-7 września 2014r.
  Szkolenie SKC IX 2014
11 września 2014r.
  Wakacje
12-18 sierpnia 2014r.
  Kolonie w Ptakach""
5-11 sierpnia 2014r.
  Kolonie w Ptakach"
29 lipca-4 sierpnia 2014r.
  Kolonie w Ptakach
23-29 lipca 2014r.
  Kolonie Augustów III
13-22 lipca 2014r.
  Kolonie Augustów II
7 - 13 lipca 2014r.
  Kolonie Augustów
1-7 lipca 2014r.
  Dzieci z Białorusi na koloniach w Ptakach
czerwiec 2014r.
  Spotkanie szkoleniowe kadry kolonijnej
7 czerwca 2014r.
  XIV OLIMPIADA sportowo-integracyjna
31.05.2014r.
  Konkurs

  Bal charytatywny 2014
zdjęcia - Tomasz Szeląg
  Spotkanie z okazji Dnia Wolontariusza
Opis tymczasowy
  Halówka 2013
26 października 2013r.
  Pielgrzymka Wolontariuszy
21 września 2013rr.
  Ośrodek CARITAS BLIŹNIM w Ptakach
Lipiec 2013r.
  Kolonie - Augustów
Lipiec 2013r.
  Kolonie - Polonia 2
II turnus
  Kolonie - Polonia
I turnus
  Zjazd SKC w Gnieżnie
15 czerwca 2013r
  Program „RAZEM dojedziemy dalej!”
Lipiec 2013r.
  Uroczyste erygowanie Kaplicy w Ośrodku w Ptakach
4 czerwca 2013r.
  XIII OLIMPIADA CARITAS osób niepełnosprawnych
25 maja 2013r.
  Wolontariusze z OWR w Zambrowie u chorych
11 lutego 2013r.
  Bal karnawałowy w OWR w Zambrowie
ferie 2013
  III Bal charytatywny w Płonce Kościelnej
5 lutego 2013r.
  Zimowe spotkania na świetlicy
ferie 2013
  VI Bal Charytatywny Szkolnych Kół Caritas
29 stycznia 2013r.
  Wolontariusz przyjacielem osoby niepełnosprawnej
24 listopada 2012r.
  Kolonie Ptaki 04-10.08.2012
  29.09.2012 - Pielgrzymka do Płonki Kościelnej

  Kolonie Ptaki 18-24.08.2012
  Kolonie Ptaki 11-17.08.2012
  Kolonie Ptaki Polonia 25.07-03.08.2012
  Kolonie Mikoszewo 21-30.07.2012
  Kolonie Mikoszewo 12-21.07.2012

  Kolonie Ptaki 01-07.07.2012
  Kreatywny Senior
22-23.06.2012r.
  Nauka pływania
maj 2012r.
  Finał konkursu Rycerz Maryi dzisiaj
25 lutego 2012r.
  V DIECEZJALNY BAL CHARYTATYWNY 2012 SKC
25 stycznia 2012r.
  Jasełka w Bursie nr 2 w Łomży
2011r.
  Wigilia w OWR w Łomży
20 grudnia 2011r.
  WOLONTARIUSZ PRZYJACIELEM OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ
3 grudnia 2011r.
  VI Turniej Piłki Halowej w Szumowie
22 października 2011r.
  IV piesza pielgrzymka SKC do Hodyszewa
1 października 2011r.
  Pielgrzymka do Obór i Torunia
24-25 września 2011r.
  Kolonie w Ośrodku w Ptakach
2011 r.
  Wakacyjna Akcja Caritas
2011
  Plebiscyt Kreatywny Senior 2011
3 - 4 czerwca 2011r.
  Spotkanie kadry kolonijnej
21 maja 2011r.
  XI Olimpiada Caritas
14 maja 2011r.
  Akcja „Adopcja cmentarza”
Wolontariusze SKC z Zespołu Szkół w Płonce Kościelnej - 20 kwietnia 2011r.
  Kiermasz Wielkanocny oraz Loteria Fantowa
18 kwietnia 2011r. w Zespole Szkół w Płonce Kościelnej 
  Zakończenie projektu WYPRACUJ SWOJĄ SZANSĘ
17 marca 2011r.
  Turniej piłki siatkowej w Kadzidle
24 lutego 2011r.
  SKC z Nowogrodu u dzieci w łomżyńskim szpitalu
11 lutego 2011r.
  I BAL CHARYTATYWNY W PŁONCE KOŚCIELNEJ
8 lutego 2011r.
  IV Bal Charytatywny SKC
"Mechaniak" - 29 stycznia 2011r.
  Finał konkursu SKC - ANIOŁ UBOGICH
4 grudnia 2010r.
  Święto Caritas Diecezji Łomżyńskiej
6 listopada 2010r.
  V Turniej Piłki Halowej
16 października 2010r.
  III piesza pielgrzymka SKC do Hodyszewa
11 września 2010r.
  Zgromadzenie dyrektorów Caritas w Łomży
6-7 września 2010r.
  Otwarcie Okna życia
6 września 2010 r.
  X OLIMPIADA CARITAS DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
  Nowa siedziba Kuchni CARITAS
  III Bal Charytatywny
"Mechaniak" - 30 stycznia 2010r.
  Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych
12 grudnia 2009r.
  Konkurs - życie i działalność św. Pawła Apostoła
28 Listopada 2009r.


  IV turniej piłki halowej
17 października 2009r w Szumowie
  II przegląd form profilaktyczno-teatralnych
9 października 2009r. w Kadzidle
  Szkolne Koła Caritas u Matki Pojednania
26 września 2009r.
  Spotkanie szkoleniowo - formacyjne dla SKC
9 września 2009r.
  Spotkanie formacyjne dla przedstawicieli PZC
5 września 2009r.
  Wakacyjne Spotkanie Integracyjne
19 sierpnia 2009r.
  Wakacyjna Akcja Caritas 2009 trwa
Kolonie w Ośrodku Charytatywno-Opiekuńczym CDŁ w Ptakach k/Nowogrodu
  Wizyta dzieci z Odelska w siedzibie Caritas
13.07.2009r.
  Wakacyjna Akcja Caritas Diecezji Łomżyńskiej 2009
I turnus kolonii w Augustowie
  Wakacyjna Zbiórka Żywności
Wakacyjna Zbiórka Żywności - 20 czerwca 2009 r.
  Przegląd krótkich form profilaktyczno-teatralnych
30 maja 2009r. - I przegląd krótkich form profilaktyczno - teatralnych
  IX OLIMPIADA CARITAS
IX OLIMPIADA CARITAS dla osób niepełnosprawnych pod hasłem „Zwyciężę bo pokonam samego siebie” - 16 maja 2009 r.
  Wielkanocna Zbiórka Żywności 2009
W dniach 28 marca i 4 kwietnia 2009 r Wolontariusze zbierali żywność dla ludzi potrzebujących.
  Spotkanie szkoleniowo - formacyjne z programu PEAD
W dniach 26-27.02.2009r w siedzibie Caritas Diecezji Łomżyńskiej odbyło się spotkanie szkoleniowo - formacyjne dotyczące programu "Dostarczanie nadwyżek żywności najuboższej ludności Unii Europejskiej" - PEAD 2009
  Spotkanie szkoleniowe SKC 12.02.2009
Dnia 12.02.2009r w siedzibie Caritas Diecezji Łomżyńskiej odbyło się spotkanie szkoleniowo - formacyjne dla Opiekunów i Asystentów Kościelnych Szkolnych Kół Caritas.
  XVII Światowy Dzień Chorego
 SKC z PG2 w Szpitalu w Łomży
  Bal Charytatywny 2008
"Mechaniak" - sobota 2 lutego 2008
  Choinka dla dzieci z Caritas
5 stycznia 2008 w auli Szkół Katolickich w Łomży...
  Świąteczne wieczory z tradycją
Świąteczne Wieczory z Tradycją dla osób niepełnosprawnych odbyły się w Łapach – 04.12.2007r, Kolnie – 04.12.2007r, Grajewie – 10.12.2007r oraz Łomży – 06.12.2007r i 13.12.2007r.
  Co w zamian
Program edukacyjno - profilaktyczny "Co w zamian" 2007
  Legitymacje dla SKC
Uroczyste wręczenie legitymacji członkom SKC odbyło się: dnia 31.10.2007 w ZSOiM w Łomży; 7.11.2007 w SP w Pniewie; 12.11.2007 w PG2 i SP2 w Łomży;
  TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ SKC 2007
TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ SKC 2007 "NAJCHĘTNIEJ STAŁ NA BRAMCE" - odbył się 29.09.2007 w Zespole Szkół w Szumowie.
  Warsztaty edukacyjne dla przyszłych wolontariuszy
Odbyły się w siedzibie Caritas w dniach 25 i 26.10.2007.
  Kolonie - Urle 2007
Urle - Kolonie Caritas Diecezji Łomżyńskiej: 21.07.2007 do 1.08.2007
  Kolonie - Popowo - 2 turnus
Popowo - kolonie Caritas Diecezji Łomżyńskiej - 4-15.07.2007
  Święto CARITAS 2007
Zaproszeni goście wysłuchali koncertu Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej, który uświetniła swoim śpiewem Anna Jeremus - śpiewaczka Teatru Wielkiego w Łodzi.
  Konkurs o Bracie Albercie
Konkurs zatytułowany "Muszę z nimi pozostać" odbył się 14.04.2007 w SP Nr 5 w Łomży. Zakończył się Mszą św. i rozdaniem nagród w kościele pw. Św. Brunona z Kwerfurtu.
  VII OLIMPIADA SPECJALNA 2007
VII Olimpiada Specjalna zorganizowana przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej dnia 19.05.2007
  Spotkanie Wolontariuszy 10.03.2007
Zdjęcia ze SPOTKANIA w dniu 10 marca 2007 roku.
  SWIETO SZKOLY
Swieto Niepublicznej Szkoly Podstawowej w Nowych Raciborach - 5.10.2006
  Final konkursu Poznaj swoja Mala Ojczyzne
Spotkanie finalowe konkursu "Poznaj swoja Mala Ojczyzne" zorganizowane dla
  Warsztaty - turnus III
Warsztaty kolonijne - turnus III - Ptaki 21-28.08.2006
  Warsztaty - turnus II
Warsztaty kolonijne - turnus II - Ptaki 14-21.08.2006
  Turnus rehabilitacyjny
Turnus rehabilitacyjny 17-30.07.2006 w Centrum Rehabilitacji Caritas Diecezji Łomżyńskiej - wycieczki itp.
  Warsztaty - turnus I
Warsztaty kolonijne - turnus I - Ptaki 7-14.08.2006
  Świetlica - happening
Happening w Łomży zorganizowany w dniu 31 maja 2006r przez dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej Caritas w Łomży
  VI Olimpiada Specjalna
VI OLIMPIADA SPECJALNA 2006 - Łomża, 3.06.2006
  Święto patronalne
Patronalne święto CARITAS w Łomży - 23.04.2006
  ZNAM SAMARYTANINA
Prace plastyczne nadesłane na konkurs "ZNAM SAMARYTANINA"
  PP Nr5 w Łomży
Zdjęcia z uroczystości ku czci Jana Pawła II (6.04.2006)
  SKC PNIEWO
POWOŁANIE SKC W PNIEWIE
  SKC Nowe Racibory
  ŚWIETLICA - FERIE ZIMOWE
Ferie zimowe i nie tylko...
  Świetlica w Łomży
Zdjęcia z przedstawienia "Królewna Śnieżka i 6 krasnoludków" - 2005.12.01
  Mikołaj 2005, Kolno
Zdjęcia ze spotkania integracyjnego Boże Narodzenie 2005 zorganizowanego przez PZC parafii pw. św. Anny w Kolnie w dniu 6 grudnia 2005.
  Baliki 2005.10.09-10
Spotkanie wolontariuszy: Baliki 09-10-2005
Nasze programy

dla
„CARITAS BLIŹNIM”
Nr KRS: 0000269678

______________________


Ośrodek
CARITAS BLIŹNIM
w Ptakach 
 _____________________


Wypożyczalnia
sprzętu rehabilitacyjnego


  _____________________

.
  _______________________



Ośrodek Wsparcia Rodziny
w Zambrowie
  _______________________

S.O.S
AUTYZM

  _______________________

Roczne sprawozdanie
 merytoryczne
i finansowe
"CARITAS BLIŹNIM"
Nr KRS: 0000269678
za 2011 rok

 _______________________

Program Skrzydła
Skrzydła

______________________

______________________

Adopcja na odległość
______________________


Projekty współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
______________________


______________________


Zadanie pn. zdjęcie i utylizacja pokrycia dachowego z eternitu na 9-ciu domkach letniskowych w Ośrodku Charytatywno-Opiekuńczym w Ptakach dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku
______________________


______________________